EL-350 - Zwora elektromagnetyczna 180kg SCOT

Dostępność: Niedostępny
Cena brutto: 212,79 zł 212.79
Cena netto: 173,00 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: SCOT
Kod produktu: 2612

Opis produktu

EL-350 - Zwora elektromagnetyczna 180kg, zbudowana jest z elementu wykonawczego zawierającego elektromagnes, montowanego na ramie drzwi, oraz metalowego elementu (płytka), umieszczanego na skrzydle drzwi. Zwory elektromagnetyczne SCOT są alternatywnym rozwiązaniem dla popularnych w systemach kontroli dostępu elektrozaczepów. Zasilona cewka elektromagnesu wytwarza pole elektromagnetyczne i przyciąga płytkę zabezpieczając w ten sposób wejście. W zależności od rodzaju zwory maksymalny nacisk na drzwi przy którym elektromagnes przyciąga metalową płytkę może wynosić 70,180, 280, 350, 540 kg.

Zwory elektromagnetyczne można stosować w systemach kontroli dostępu zamiennie z elektrozaczepami rewersyjnymi, czyli tam, gdzie przepisy bezpieczeństwa wymagają otwarcia drzwi po zaniku napięcia w systemie kontroli, np: wyjściach ewakuacyjnych, drzwiach przeciwpożarowych, budynkach użyteczności publicznej.

Zwora może być stosowana jest w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie kontrolowane drzwi są często otwierane, eliminując konieczność stałej konserwacji, gdyż nie posiada ruchomych elementów mechanicznych, przez co praktycznie nie występuje zużycie elementów urządzenia.
Dodatkowe uchwyty montażowe typu „L”, „ZL”, „UL” umożliwiają montaż zwory praktycznie na każdych drzwiach.

FUNKCJE

Maks. nacisk na drzwi 180 kg
Przeznaczenie Wewnętrzna
Napięcie zasilania 12V DC / 24 V DC
Pobór prądu 300 mA / 150 mA
Sygnalizacja NIE
Wymiary zwory (szer. x wys. x gł.) 170 x 41 x 20 mm
Wymiary płytki (szer. x wys. x gł.) 130 x 33 x 9 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium