Zwroty i reklamacje

Na  podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość,  może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest  odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy.  

W celu złożenia reklamacji lub dokonania zwrotu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

REKLAMACJA

1.    Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.    Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3.    Wysyłka
Reklamowany towar należy wysłać na adres:
DPK System
32-020 Wieliczka
ul. Piłsudskiego 41

Formularz reklamacji

Adresat:
DPK SYSTEM Dorota Kisielewska  
32-020 Wieliczka
ul. Piłsudskiego 41

Nadawca:
Imię i nazwisko / Nazwa firmy …………………………………
Adres do korespondencji ………………………………….......
Adres email …………………………………........................
Telefon kontaktory …………………………………..............

Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu …… towar jest wadliwy. Wada polega na ………………… Wada została stwierdzona w dniu ……………………….. Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:
•    wymiany towaru na nowy* (art. 561 § 1)
•    nieodpłatną naprawę towaru* (art. 561 § 1)
•    obniżenia ceny towaru o kwotę ……….. (słownie: ………) zł, Proszę o zwrot podanej kwoty na konto …………../przekazem pocztowym na mój adres* (art. 560 § 1)
•    odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto ………….* (art. 560 § 1)

Z poważaniem


ZWROT TOWARU
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas towar, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami.

1.    Formularz zwrotu / odstąpienia od umowy - do pobrania tutaj
Wypełnij formularz zwrotu / odstąpienia od umowy i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i ewentualna przyczynę zwrotu.

2.    Odesłanie produktu
Dokonując zwrotu prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3.    Wysyłka
Towar należy wysłać na adres:
DPK System
32-020 Wieliczka
ul. Piłsudskiego 41

Formularz zwrotu / odstąpienia od umowy

Adresat:
DPK SYSTEM Dorota Kisielewska  
32-020 Wieliczka
ul. Piłsudskiego 41

Ja ............................................................................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy .................................................................................................................................................................................................
Data zawarcia umowy ...................................................................................................................................................................
Imię i nazwisko / Nazwa firmy .........................................................................................................................................................
Adres ........................................................................................................................................................................................
Podpis .......................................
Data .........................................


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium