Promocje

 ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
194,00 zł 179,00 zł 157,72 zł 145,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 194,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
169,00 zł 148,00 zł 137,40 zł 120,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 169,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem działu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • prezentowanie produktów firmy
  • identyfikacja potrzeb klienta
  • obsługa zamówień
  • przyjmowanie reklamacji od klientów
  • przygotowywanie i kompletowanie danych do negocjacji z klientami
  • wsparcie realizacji akcji marketingowych
  • telefoniczne i bezpośrednie wsparcie dla klientów w zakresie systemów zabezpieczeń

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych
  • prawo jazdy kat. B
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)
  • znajomość zagadnień z zakresu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i kontroli dostępu będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • współpracę z młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespołem
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy, szkolenia
  • wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od efektów pracy
  • umowę o pracę / Umowę B2B
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty Multisport Plus
  • możliwość uczestniczenia w kursach językowych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Informacje dodatkowe

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

[email protected]

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się
w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu odpowiedniego terminu lub zdalnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium