Filtry
Produkty

Promocje

 ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
194,00 zł 149,00 zł 157,72 zł 121,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 194,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
169,00 zł 148,00 zł 137,40 zł 120,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 169,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.

Systemy alarmowe JABLOTRON 100

Dystrybucja

Jesteśmy importerem i dystrybutorem systemów alarmowych firmy JABLOTRON.
Z czeskim producentem współpracujemy od 1997 roku.

Alarmy / autoalarmy

Jablotron 100 + to system bezpieczeństwa czeskiego producenta – firmy JABLOTRON Alarms.

Od samego początku podstawą przesłanką przy projektowaniu systemu była prostota i wygoda użytkowania systemu alarmowego z wykorzystaniem funkcji sterowania automatyką budynkową.

Producent opatentował tu sposób sterowania systemem wykorzystując prostą i przejrzystą dla wszystkich zasadę świateł drogowych. Czerwone – stój, zielone – idź.

Wprowadzenie modułów dopinanych do klawiatury z przyciskami, które optycznie sygnalizują status systemu okazało się ogromną zaletą dla użytkownika, który już podchodząc do klawiatury systemu może zobaczyć czy dana strefa w budynku jest uzbrojona, rozbrojona, czy może drzwi garażowe lub brama wjazdowa są otwarte.

Aplikacja dla użytkownika MyJABLOTRON

Podobnie prosta i intuicyjna obsługa zdalna z bezpłatnej aplikacji MyJABLOTRON ułatwia użytkownikowi zarzadzanie swoim systemem bezpieczeństwa, jak również zdalne sterowanie urządzeniami automatyki domowej, jak otwieranie i zamykanie bramy garażowej, zautomatyzowane załączanie i wyłączanie oświetlenia, ogrzewania i klimatyzacji, czy podlewanie ogrodu.

Zalety instalacji

Z punktu widzenia firmy instalacyjnej, system JABLOTRON 100 wyróżnia łatwość instalacji zarówno systemu przewodowego jak i bezprzewodowego, prosta i mało inwazyjna rozbudowa systemu o kolejne urządzenia peryferyjne, jak czujki, sygnalizatory czy klawiatury, czy tez rozbudowa o elementy służące do sterowania urządzeniami znajdującymi się w budynku.

Dzięki zastosowaniu magistrali cyfrowej, samo przygotowanie poprowadzenie instalacji jest dużo prostsze, nie wymaga tak dużych nakładów pracy i kilometrów przewodu. Wystarczy poprowadzenie jednego przewodu od urządzenia do urządzenia, a system sam rozpozna rodzaje podłączonych do magistrali elementy.

Aplikacja dla Instalatorów MyCOMPANY

Podobnie, jak w przypadku użytkowników, Instalatorzy otrzymują darmowe narzędzie MyCOMPANY. Jest to aplikacja, która umożliwi zarządzanie instalacjami, pokaże ewentualne problemy występujące w danym obiekcie, jak konieczność wykonania serwisu, brak zasilania, słabą baterię w urządzeniach bezprzewodowych. Pozwoli również na szybkie i profesjonalne przygotowanie oferty pod klienta, dokumentów przedsprzedażowych, jak umowa instalacji, protokół zdawczo-odbiorczy, umowa serwisowa. Będzie stanowić również bazę wiedzy, w której instalator może mieć dostęp w każdym momencie do najnowszego oprogramowania F-Link, służącego do konfiguracji systemu, instrukcji czy informacji o nowościach. Aplikacja MyCOMPANY może również stać się narzędziem komunikacji Instalatora z jego klientami, jak również sposobem na przedstawienie oferty rozbudowy już istniejącego systemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium