Filtry
Produkty
Filtry
Cena brutto
  • od
    do

 

Syreny i sygnalizatory systemów JABLOTRON 100 / 100 PLUS

Głównym zadaniem systemu alarmowego podczas naruszenia chronionego obszaru, jest wzbudzenie akcji alarmowej. W większości przypadków, podczas wtargnięcia intruza na nasz teren, jesteśmy poza domem lub biurem. Oczywiście, podczas naruszenia bezpieczeństwa system wysyła do nas informację o włamaniu. Należy jednak zwrócić uwagę, że większość potencjalnych włamywaczy to amatorzy, których da się w łatwy i szybki sposób spłoszyć. Aby tak się stało, zalecamy umieszczenie w swoim systemie syrenę.

Pierwszorzędnym celem syreny, jest wzbudzenie akcji alarmowej, za pomocą akustycznych i optycznych sygnałów. Syreny, mogą być zaprogramowane również, aby sygnalizować sterowanie automatyką budynkową np. otwarcie bramy wjazdowej.

Podział urządzeń

Syreny dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne, zasilane bezpośrednio z magistrali BUS, bądź bezprzewodowe. Syreny wewnętrzne mają za zadanie wzbudzenie alarmu wewnątrz budynku (możliwość wyciszenia, poprzez naciśnięcie przycisku na syrenie), może pełnić również funkcję dzwonka.

W przypadku syren zewnętrznych, montujemy je na elewacji budynku. Ważne, w ofercie JABLOTRONU obudowa i baza syreny sprzedawane są osobno. W zależności od gustu mamy do wyboru obudowy (biała, szara lub metaliczna) z czerwonym i niebieskim światłem sygnalizacyjnym. Z uwagi na niepowtarzalny design, syreny serii JABLOTRON 100 znalazły bardzo dużą grupę odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium