Filtry
Produkty

Promocje

 ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
194,00 zł 149,00 zł 157,72 zł 121,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 194,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
169,00 zł 148,00 zł 137,40 zł 120,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 169,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.

System alarmowy MERCURY to inteligentne rozwiązanie dla bezpieczeństwa i ochrony

JABLOTRON Mercury to profesjonalny system bezpieczeństwa, który chroni przed włamaniem i zdarzeniami losowymi takimi jak zalanie, pożar czy wyciek gazu. Seria Mercury do rozwiązanie zarówno do domu jak i do biura. System oferuje dużą gamę urządzeń o nowoczesnym wyglądzie i niezawodnym działaniu.

 

Sterowanie

System daje możliwość wybory kilku sposobów sterowania w zależności od preferencji użytkownika. Wszystkie te metody są z jednej strony intuicyjne i proste, z drugiej zaś zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa.

System sterowania oparty jest o logikę świateł drogowych – zielone (system rozbrojony) – możesz wejść, czerwone (system uzbrojony) – stój.

Sterowanie systemem możliwe jest poprzez klawiatury, piloty, pastylki i breloki zbliżeniowe, ale przede wszystkim z aplikacji MyJABLOTRON.

Profesjonalny montaż

System JABLOTRON Mercury jest przeznaczony do instalacji przez profesjonalistów, którzy posiadają aktualny certyfikat autoryzowanego instalatora systemów JABLOTRON. Taki montaż przez odpowiednio wykwalifikowaną i przeszkoloną osobę gwarantuje prawidłowe i niezawodne działanie systemu i odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.

Przeznaczenie

System może zostać zainstalowany w budynkach już wykończonych, gdzie poprowadzenie instalacji przewodowej wiązało by się z niepotrzebnym remontem i dużymi kosztami. W takim przypadku można zastosować urządzenia bezprzewodowe.

W nowo budowanych lub remontowanych lokalach można zastosować elementy przewodowe lub kombinację urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Zaletą urządzeń przewodowych będzie wykorzystanie magistrali, czyli możliwość poprowadzenia przewodu od urządzenia do urządzenia. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze (mniej potrzebnego przewodu, mniej pracy, niższe koszty robocizny).

Powiadamianie do centrum monitorowania alarmów

Podłączenie Twojego systemu do Centrum Monitorowania Alarmów daje gwarancję ochrony 24/7. W przypadku zdarzenia alarmowego – włamania lub zdarzenia losowego (wyciek gazu, pożar, zalanie) system wyśle informację zarówno do Ciebie jak i do Agencji Ochrony, która wyśle grupę interwencyjną na Twój obiekt.

Alarm IP z dodatkowymi funkcjami

System JABLOTRON Mercury w celu przesyłania danych do Chmury wykorzystuje protokół IP (Internet Protocol).  Dzięki temu możesz z każdego miejsca kontrolować swój system, otrzymywać powiadomienia oraz sterować alarmem.

Aplikacja MyJABLOTRON

Aplikacja MyJABLOTRON to intuicyjne narzędzie na Twój Smartphone, które pozwoli Ci sterować systemem na odległość. Aplikacja jest dostępna zarówno na Android jak i Aple.

Nowy Design i kompatybilność

System JABLOTRON Mercury oferuje dużą gamę urządzeń o nowoczesnym designie dostępnych w trzech wariantach kolorystycznych – biały, szary i antracyt. Aby zachować kompatybilność z poprzednimi systemami, system JABLOTRON Mercury współpracuje również z większością urządzeń serii JABLOTRON 100+. Pełną gamę urządzeń kompatybilnych znajdziesz na Mapie Produktu JABLOTRON Mercury.

 

Bezpieczeństwo i komfort to rozwiązanie dla Ciebie – JABLOTRON MERCURY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium