Filtry
Produkty
Filtry
Producent
Cena brutto
  • od
    do

Promocje

 ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
ZS42 - Autonomiczny zamek szyfrowy z czytnikiem RFID 125KHz VIDOS
194,00 zł 179,00 zł 157,72 zł 145,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 194,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
Zestaw do furtki: Kaseta zamka 40x40, zamek GERDA, wkładka, szyld pochwyt - klamka
169,00 zł 148,00 zł 137,40 zł 120,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 169,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
szt.
S2201-SKM Skrzynka na listy z wideodomofonem S2201-SKM Skrzynka na listy z wideodomofonem
Producent: VIDOS
Cena brutto: 2 214,00 zł (netto: 1 800,00 zł )
szt.
zobacz więcej
S2401-SKM Skrzynka na listy z wideodomofonem WiFi S2401-SKM Skrzynka na listy z wideodomofonem WiFi
Producent: VIDOS
Cena brutto: 2 300,00 zł (netto: 1 869,92 zł )
szt.
zobacz więcej
S2401-SKP Skrzynka na listy z wideodomofonem WiFi S2401-SKP Skrzynka na listy z wideodomofonem WiFi
Producent: VIDOS
Cena brutto: 2 373,00 zł (netto: 1 929,27 zł )
szt.
zobacz więcej

Rozwiązania IP

Wideodomofony IP to kolejne rozwiązanie po domofonach analogowych i cyfrowych. Producenci zrobili krok do przodu i stworzyli nowe rozwiązanie oferujące dużo więcej niż do tej pory. Systemy wideodomofonowe IP pracują w sieci, a ich okablowanie opiera się na przewodach UTP. Zasilanie urządzeń realizowane może być poprzez PoE, z użyciem switcha PoE.

Dla kogo dedykowane

Rozwiązania IP pozwalają na stworzenie rozległych systemów do takich obiektów jak np. bloki, biura, kamienice, osiedla zamknięte domków jednorodzinnych. Struktura systemów IP umożliwia bardzo elastyczne rozbudowywanie i dodawanie kolejnych użytkowników lub grup użytkowników. Jednym systemem można objąć wiele bloków. Dedykowane oprogramowanie umożliwia administrowanie zespołu obiektów z jednego miejsca. Takie rozwiązanie umożliwia też administrowanie zdalne. Rozbudowane możliwości nie wykluczają zastosowania wideodomofonów w domach jednorodzinnych. Coraz częściej wręcz użytkownicy, pomimo większej ceny wybierają właśnie to rozwiązanie.

Monitory systemów domofonowych IP umożliwiają także podgląd z kamer IP które mogą być zespolone w jedno kompaktowe rozwiązanie. Jest to ogromna zaleta łącząca system telewizji dozorowej z systemem wideodomofonowym.

Stacje bramowe IP mają budowę modułową, mogą być wyposażone w wybrane moduły, np. klawiaturę, czytnik kart, wyświetlacz LCD. W zależności od potrzeb stacja bramowa może być zamontowana natynkowo lub podtynkowo.

Zdalny dostęp

Producenci oferują aplikacje na smartfony, które umożliwiają rozmowę o raz podgląd zdalny. Jeśli nie ma nas w domu, system może automatycznie przekierować połączenie na telefon komórkowy, a użytkownik może otworzyć wejście jeśli chce. Osoba dzwoniąca do wideodomofonu może nawet nie wiedzieć że nie ma nas w domu. Ta sama aplikacja umożliwia także zdalny podgląd z kamer monitoringu, jeśli taki posiadamy. To właśnie aplikacje niejednokrotnie decydują o tym że użytkownik wybiera rozwiązanie IP.

Dystrybucja

Jesteśmy dystrybutorem systemów IP takich producentów jak VIDOS i HIKVISION.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium